Олексій Савченко, барабани

Олексій Пономарьов, гітара

Каріна Щеголіхіна, вокал

Юрій Красноглазов, труба

Валентин Антошкін, контрабас

Tompsons Band - це колектив із п'яти життєрадісних людей з Києва, котрих об'єднує любов до музики, творчості, концертів та до своїх слухачів.

В репертуарі гурту - велика кількість різноманітних музичних стилів: джаз, свінг, бугі-вугі, рок-н-ролл, рок, фанк, соул, диско, блюз, а також поп-хіти в оригінальних авторських аранжуваннях. Tompsons Band має багатий досвід концертної діяльності - виступи на фестивалях Mood to Swing, Retro Cruise, Кураж Базар, Retro Lviv Fest, "Джаз на пляжі", концерти в клубах і на корпоративних та урочистих заходах. За десять років існування гурту в теперішньому складі колектив дав більш ніж 500 виступів на майданчиках як в Україні, так і за її кордоном, займав призові місця на різноманітних конкурсах і фестивалях.

Останнім часом наш пріоритет - авторська музика. Ми не обмежуємося якимось конкретним стилем, дозволяємо кожній нашій пісні звучати по-своєму.

Всі учасники постійно вдосконалюють свою індивідуальну та ансамблеву майстерність під чуйним керівництвом найкращих музикантів України. Репертуар гурту постійно розширюється та оновлюється з урахуванням побажань слухачів. Нашою головною метою та пріоритетом є відмінний настрій та задоволення наших слухачів. З радістю та нетерпінням чекаємо на Вас на наших концертах.